Prípravné zápasy, 11.2.2017, 2x25min, miesto: Šaľa
1.zápas
HK Slovan Duslo Šaľa - HC Tatran Stupava 17:27 (9:12)
Góly: Pálová 6/2, Szabová 5, Kováčiková 2, Alfoldiová, Miťková, Andódiová, Darázsová po 1
2.zápas
HK Slovan Duslo Šaľa - HC Tatran Stupava 20:21 (8:11)
Góly: Szabová 5, Miťková 4/1, Pálová 3, Andódiová 3, Kováčiková 3, Forrová 2
2.2.-5.2.2017 sme sa predstavili na medzinárodnom turnaji v Michalovciach : ENJOY Sladovňa handball CUP 2017,
Výsledky: FOTKY
1.zápas, Piatok, 11:00h:
10:00h Zlín - Šaľa 15:12 (8:6)
Petra Palova 9, Bibi Andodiova 2, Rebecca Bírová 1
2.zápas, Piatok, 15:00h
Šaľa - Prešov 17:14 (9:7)
Petra Palova 5, Rebecca Bírová 5, Bibi Andodiova 4, Pauli Alfoldiova 1, Alexandra Kunová 1, Viktoria Szabová 1.
3.zápas, Piatok, 17:00h
Šaľa - Vranov 19:14 (9:9)
Rebecca Bírová 9, Alexandra Kunová 3, Lucia Kováčiková 2, Bibi Andodiova 2, Petra Palova1, Viktoria Szabová 1, Lenka Mitkova 1
4,zápas, Piatok, 19:00h
Šaľa - Užhorod 13:8 (7:4)
Petra Palova 4/1, Bibi Andodiova 3, Lenka Miťková 2/1, Rebecca Bírová, Viktoria Szabová, Lucia Kováčiková, Alexandra Kunová po 1
5.zápas, Sobota, 12:45h
Šaľa - Michalovce B 18:10 (8:5)
Pálová 4, Andódiová 4, Bírová 4, Kunová 3, Alfoldiová 1, Kováčiková 1, Miťková 1
6.zápas, Sobota,
Michalovce A - Šaľa 16:10 (7:4)
Petra Palova 3, Rebecca Bírová 3, Alexandra Kunová 2, Pauli Alfoldiova 1, Viktoria Szabová 1
ČK: Rebecca Bírová
7.zápas, Sobota, 18:00h
Šaľa - Kispest Budapest 13:14 (8:8)
Rebecca Bírová 4, Petra Palova 3, Viktoria Szabová 2, Pauli Alfoldiova, Alexandra Kunová, Lucia Kováčiková, Laura Forrova po 1
Semifinále, Nedeľa
Šaľa - Michalovce A 15:17 (10:9)
Petra Palova 7, Alexandra Kunová 2, Rebecca Bírová 3, Viktoria Szabová 2, Bibi Andodiova 1
Zápas o 3.miesto, Nedeľa
Šaľa - Kispest NKK Malév14:14 (5:5), na 7m hody: 0:2
Petra Palova 5, Pauli Alfoldiova 4, Bibi Andodiova 3, Alexandra Kunová, Miťková po 1
Konečné poradie:
1. HC Zlín
2. Iuventa Michalovce A
3. Kispest NKK Malév
4. HK Slovan Duslo Šaľa
5. ŠŠK SLŠ Prešov
6. Iuventa Michalovce B
7. Karpaty Užhorod
8. MŠK Vranov nad Topľou
Najlepšia strelkyňa turnaja : Petra Pálová 41gólov (HK Slovan Duslo Šaľa)
Prípravný zápas, 15.9.2016, 3x20min
HK Slovan Duslo Šaľa - ŠG DAC D.Streda 28:24 (8:8, 11:7, 9:9)
Zostava a góly: Lovászová, Vnuková - Bírová 9, Kunová 3, Pálová 3, Szabová 3, Kováčiková 1, Kučerová 5, Andódiová 1, Forrová, Alfoldiová, Antálková, Miťková 3, Heráková, Zirkelbachová
Prípravné zápasy, 11.9.2016, 2x25min, miesto: Stupava
1.zápas:
HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa 22:22 (13:12)
Zostava a góly: Lovászová, Vnuková - Bírová 6, Kunová 1, Pálová 6, Szabová 1, Kováčiková 1, Kučerová 1, Andódiová 4, Forrová 1, Alfoldiová, Antálková 1, Miťková, Heráková
2.zápas:
HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa 24:26 (10:12)
Zostava a góly: Lovászová, Vnuková - Bírová 4, Kunová 7/1, Pálová 3/1, Szabová 3, Kováčiková 2, Kučerová, Andódiová 1, Forrová 1, Alfoldiová 3, Antálková 1, Miťková 1, Heráková
3.9.2016, Turnaj v Močenku, 2x15min
HK Slovan Duslo Šaľa - HKM Šurany 13:13 (7:7)
Zostava a góly: Lovászová, Vnuková - Bírová 1, Kunová 5/2, Pálová 2, Szabová 1, Kováčiková, Kučerová 1, Andódiová 3, Forrová, Alfoldiová, Antálková, Miťková, Heráková
HK Slovan Duslo Šaľa - Močenok 13:10 (5:6)
Zostava a góly: Lovászová, Vnuková - Bírová 2, Kunová 3, Pálová 4, Szabová 1, Kováčiková 1, Kučerová, Andódiová 2, Forrová, Alfoldiová, Antálková, Miťková, Heráková
HK Slovan Duslo Šaľa - Talent D.Streda 7:16 (4:7)
Zostava a góly: Lovászová, Vnuková - Bírová 3, Kunová 1, Pálová 3, Szabová, Kováčiková, Kučerová, Andódiová, Forrová, Alfoldiová, Antálková, Miťková, Heráková
HK Slovan Duslo Šaľa - Slávia Sereď 13:6 (7:4)
Zostava a góly: Lovászová, Vnuková - Bírová , Kunová, Pálová, Szabová, Kováčiková 3, Kučerová 3, Andódiová , Forrová, Alfoldiová 3, Antálková 2, Miťková 1, Heráková 1
1.D.Streda 2.Šurany 3.Šaľa 4.Močenok 5.Sereď
1.9.2016, Prípravné zápasy, 2x25min, 2x15mi, miesto: Partizánske
1.zápas:
HK Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa 15:32 (8:17)
Zostava a góly: Lovászová, Vnuková - Bírová 7, Kunová 6, Pálová 5, Szabová 4, Kováčiková 3, Kučerová 3, Andódiová 3, Forrová 1, Alfoldiová, Antálková, Miťková, Heráková
2.zápas:
HK Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa 11:14 (2:6)
Zostava a góly: Lovászová, Vnuková - Bírová 4, Kunová 1, Pálová, Szabová, Kováčiková 2, Kučerová 1, Andódiová 3, Forrová, Alfoldiová 1, Antálková 1, Miťková 1, Heráková
SUMMER CUP ŠAĽA 2016 - GIRLS HANDBALL
26.08.2016 - 28.08.2016
Staršie žiačky 2002 a mladšie
Výsledky
Rozpis zápasov :
Piatok 26.8. FOTOGALÉRIA
09:00 – 09:40 Prešov - Michalovce 1 8 : 12 (10:6)
09:45 – 10:25 Velká n. Veličkou A - Slovan Duslo Šaľa 14 : 12 (8:6)
10:30 – 11:10 Bánovce n B. - ŠKP Bratislava 17 : 14 (7:5)
11:15 – 11:55 Dunajská Streda - Partizánske 19 : 4 (11:3)
12:00 – 12:40 Velká n. Veličkou B - Michalovce 26 : 9 (14:3)
12:45 – 13:00 Zahájenie turnaja
13:00 – 13:40 Slovan Duslo Šaľa - Prešov 10 : 10 (3:5)
13:45 – 14:25 ŠKP Bratislava - Velká n. Veličkou A 12 :13 (10:8)
14:30 – 15:10 Partizánske - Bánovce n B. 13 : 19 (8:10)
15:15 – 15:55 Dunajská Streda - Velká n. Veličkou B 13 : 16 (8:9)
16:00 – 16:40 Michalovce - Slovan Duslo Šaľa 18 : 21 (8:9)
16:45 – 17:25 ŠKP Bratislava - Prešov 10 :17 (4:8)
17:30 – 18:10 Bánovce n B. - Dunajská Streda 13 :16 (5:9)
18:15 – 18:55 Velká n. Veličkou A - Partizánske 22 :12 (6:12)
Sobota 27.8.
08:00 – 08:40 Velká n. Veličkou B - Slovan Duslo Šaľa 17 :7 (11:3)
08:45 – 09:25 Prešov - Partizánske 21:11 (7:7)
09:30 – 10:10 Dunajská Streda - ŠKP Bratislava 16 :11 (7:3)
10:15 – 10:55 Michalovce - Partizánske 15 : 23 (4:11)
11:00 – 11:40 Velká n. Veličkou A - Bánovce n B. 12 :10 (4:5)
11:45 – 12:25 Dunajská Streda - Slovan Duslo Šaľa 13 :12 (8:5)
12:30 – 13:10 Velká n. Veličkou B - ŠKP Bratislava 15 :8 (7:6)
13:15 – 13:55 Bánovce n B. - Prešov 10 :16 (5:7)
14:00 – 14:40 ŠKP Bratislava - Michalovce 15 :12 (8:3)
14:45 – 15:25 Velká n. Veličkou A - Velká n. Veličkou B 15 :19 (7:8)
15:30 – 16:10 Slovan Duslo Šaľa - Partizánske 19:8 (9:3)
16:15 – 16:55 Michalovce - Bánovce n B. 15 :21 (9:8)
17:00 – 17:40 Prešov - Velká n. Veličkou B 8 :19 (5:7)
17:45 – 18:25 Velká n. Veličkou A - Dunajská Streda 14 :20 (8:12)
Nedeľa 28.8.
08:00 – 08:40 Velká n. Veličkou B - Bánovce n B. 13 :17 (6:11)
08:45 – 09:25 Dunajská Streda - Michalovce 10 :0 (:)
09:30 – 10:10 Prešov - Velká n. Veličkou A 9 :6 (4:3)
10:15 – 10:55 Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava 12 :16 (7:9)
11:00 – 11:40 Partizánske - Velká n. Veličkou B 5 :20 (2:11)
11:45 – 12:25 Dunajská Streda - Prešov 8 :10 (3:6)
12:30 – 13:10 Velká n. Veličkou A - Michalovce 13 :8 (9:5)
13:15 – 13:55 Slovan Duslo Šaľa - Bánovce n B. 9 :11 (3:8)
14:00 – 14:40 Partizánske - ŠKP Bratislava 8 :12 (5:6)
Konečná tabuľka: V R P Skóre Body
1. Prešov 6 1 0 102:67 13
2. D.Streda 6 0 1 102:64 12
3. Velká n Veličkou A 5 0 2 101:82 10
4. Bánovce 4 0 3 84:82 8
5. ŠKP 3 0 4 88:94 6
6. Šaľa 2 1 4 95:90 5
7. Partizánske 1 0 6 80:117 2
8. Michalovce 0 0 7 83:118 0
9. Velká n Veličkou B 7 0 1 145:85 12
Družstvo z Velkej nad Veličkou B hralo turnaj neoficálne,
výsledky sa nerátali do turnaja.
Najlepšia hráčka turnaja: M. Bežová (Bánovce n. Bebravou)
Najlepšia strelkyňa turnaja: Lilla Pint (D. Streda) - 37 gólov
Najlepšia brankárka turnaja: Kakaščíková ( Prešov)